PROGRAM/PROGRAMME

 

Ponedeljek, 12.10., – sreda, 14.10. 2020 / Monday, 12th October – Wednesday, 14th October 2020

08:00 – 19:00    Uradni trening po skupinah / Official training in groups according to the training schedule


Sreda, 14.10.2020 / Wednesday, 14th October 2020

19:00               Sestanek vodij ekip / Team Leaders meeting


Četrtek, 15.10.2020 / Thursday, 15th October 2020

09:00 – 15:00 Uradni trening po skupinah / Official training in groups according to the training schedule

17:00               Demo vožnje 1 / Full length demonstration runs 1

17:15               Potrditev proge / Course approval

17:35               Demo vožnje 2 / Full length demonstration runs 2


Petek, 16.10.2020 / Friday, 16th October 2020

09:00               Kvalifikacije K1ž/K1m – 1. vožnja / Heats WK1/MK1 – 1st run

11:00               Kvalifikacije K1ž/K1m – 2. vožnja / Heats WK1/MK1 – 2nd run

13:15               Kvalifikacije C1ž, C1m – 1. vožnja / Heats WC1/MC1 – 1st run

14:50               Kvalifikacije C1ž, C1m – 2. vožnja / Heats WC1/MC1 – 2nd run

17:00               Demo vožnje za finale 1 / Full length demonstration run for final 1

17:15               Potrditev proge / Course approval

17:35               Demo vožnje za finale 2 / Full length demonstration run for final 2


Sobota, 17.10.2020 / Saturday, 17th October 2020

8:45                 K1ž polfinale / WK1 Semifinal

9:50                 K1m polfinale / MK1 Semifinal

11:30               K1ž finale / WK1 Final

12:10               K1m finale / MK1 Final

12:50               Podelitev kolajn / Medal ceremonies

13:30               Vožnja na čas – ekstremni slalom / Extreme canoe slalom time trials

16:00               Izločilne tekme – ekstremni slalom / Extreme canoe slalom final stage

17:25               Podelitev kolajn – ekstremni slalom / Extreme canoe slalom medal ceremonies


Nedelja, 18.10.2020 / Sunday, 18th October 2020

9:00                 C1ž polfinale / WC1 Semifinal

10:05               C1m polfinale / MC1 Semifinal

11:30               C1ž finale / WC1 Final

12:10               C1m finale / MC1 Final

12:50               Podelitev kolajn / Medal ceremonies


Program je okviren, zato si organizator pridržuje pravico do sprememb. / Please note this is the provisional programme. The organiser holds the right to change it.
Posodobljeno/Updated: 1/10/2020