PROGRAM/PROGRAMME

Prenesi PDF / Download PDF


Sreda, 1. julij 2020 | Wednesday, 1st July 2020

07:30 – 19:30 Uradni trening po skupinah

07:30 – 19:30 Official training in groups according to the training schedule


Četrtek, 2. julij 2020 | Thursday, 2nd July 2020

07:30 – 19:30 Uradni trening po skupinah

07:30 – 19:30 Official training in groups according to the training schedule


Petek, 3. julij 2020| Friday, 3rd July 2020

07:30 – 19:30 Uradni trening po skupinah

07:30 – 19:30 Official training in groups according to the training schedule


Sobota, 4. julij 2020 | Saturday, 4th July 2020

07:30 – 19:30 Uradni trening po skupinah

19:30 – 20:30  Trening ekstremnega slaloma

07:30 – 19:30 Official training in groups according to the training schedule

19:30 – 20:30  Extreme canoe slalom training


Nedelja, 5. julij 2020 | Sunday, 5th July 2020

07:30 – 19:30 Uradni trening po skupinah

19:30 – 20:30  Trening ekstremnega slaloma

19:45 – 20:45 Sestanek vodij ekip

07:30 – 19:30 Official training in groups according to the training schedule

19:30 – 20:30  Extreme canoe slalom training

19:45 – 20:45 Team Leaders meeting


Ponedeljek, 7. julij 2020| Monday, 6th July 2020

07:30 – 14:30 Uradni trening po skupinah

16:00               Demo vožnje za ekipno tekmo

20:00               Odprtje prvenstva

07:30 – 14:30 Official training in groups according to the training schedule

16:00               Team events demo run

20:00               Opening ceremony


Torek, 7. julij 2020 | Tuesday, 7th July 2020

9:00                 Ekipno K1Ž U23

9:40                 Ekipno K1Ž mladinke

10:25               Ekipno K1M U23

11:30               Ekipno K1M mladinci

14:00               Ekipno C1M U23

14:42               Ekipno C1M mladinci

15:17               Ekipno C1Ž U23

15:50               Ekipno C1Ž mladinke

16:30 – 17:30  Podelitev kolajn

17:50               Demo vožnje za kvalifikacije

9:00                 Teams WK1 U23

9:40                 Teams WK1 Junior

10:25               Teams MK1 U23

11:30               Teams MK1 Junior

14:00               Teams MC1 U23

14:42               Teams MC1 Junior

15:17               Teams WC1 U23

15:50               Teams WC1 Junior

16:30 – 17:30  Teams Medals Ceremony

17:50               Heats demo run


Sreda, 8. julij 2020 | Wednesday, 8th July 2020

9:00                 Kvalifikacije K1Ž U23 / Kvalifikacije K1M U23 – 1. vožnja

11:28               Kvalifikacije K1Ž U23 / Kvalifikacije K1M U23 – 2. vožnja

13:00               Polfinale XC2 U23

14:30               Kvalifikacije C1Ž ml. / Kvalifikacije C1M ml. – 1. vožnja

16:26               Kvalifikacije C1Ž ml. / Kvalifikacije C1M ml. – 2. vožnja

17:25               Finale XC2 U23

9:00                 Heats WK1 U23 / Heats MK1 U23 – 1st run

11:28               Heats WK1 U23 / Heats MK1 U23 – 2nd run

13:00               Semifinal XC2 U23

14:30               Heats WC1 Junior / Heats MC1 Junior – 1st run

16:26               Heats WC1 Junior / Heats MC1 Junior – 2nd run

17:25               Final XC2 U23


Četrtek, 9. julij 2020 | Thursday, 9th July 2020

9:00                 Kvalifikacije K1Ž ml. / Kvalifikacije K1M ml. – 1. vožnja

11:30               Kvalifikacije K1Ž ml. / Kvalifikacije K1M ml. – 2. vožnja

13:05               Polfinale XC2 ml.

14:30               Kvalifikacije C1Ž U23 / Kvalifikacije C1M U23 – 1. vožnja

16:17               Kvalifikacije C1Ž U23 / Kvalifikacije C1M U23 – 2. vožnja

17:20               Finale XC2 ml.

9:00                 Heats WK1 Junior / Heats MK1 Junior – 1st run

11:30               Heats WK1 Junior / Heats MK1 Junior – 2nd run

13:05               Semifinal XC2 Junior

14:30               Heats WC1 U23 / Heats MC1 U23 – 1st run

16:17               Heats WC1 U23 / Heats MC1 U23 – 2nd run

17:20               Final XC2 Junior


Petek, 10. julij 2020 | Friday, 10th July 2020

9:00                 Polfinale K1Ž U23

9:50                 Polfinale K1M U23

11:35               Finale K1Ž U23

12:00               Finale K1M U23

12:30 – 12:47  Podelitev kolajn

14:00               Polfinale C1Ž ml.

14:50               Polfinale C1M ml.

16:20               Finale C1Ž ml.

16:42               Finale C1M ml.

17:10 – 17:30  Podelitev kolajn

9:00                 Semifinal WK1 U23

9:50                 Semifinal MK1 U23

11:35               Final WK1 U23

12:00               Final MK1 U23

12:30 – 12:47  Medals ceremony

14:00               Semifinal WC1 Junior

14:50               Semifinal MC1 Junior

16:20               Final WC1 Junior

16:42               Final MC1 Junior

17:10 – 17:30  Medals Ceremony


Sobota, 11. julij 2020 | Saturday, 11th July 2020

9:00                 Polfinale K1Ž ml.

9:50                 Polfinale K1M ml.

11:35               Finale K1Ž ml.

12:00               Finale K1M ml.

12:25 – 12:36  Podelitev kolajn

14:00               Polfinale C1Ž U23

14:50               Polfinale C1M U23

16:20               Finale C1Ž U23

16:42               Finale C1M U23

17:25 – 17:36  Podelitev kolajn

17:45 – 20:45 Trening ekstremnega slaloma

9:00                 Semifinal WK1 Junior

9:50                 Semifinal MK1 Junior

11:35               Final WK1 Junior

12:00               Final MK1 Junior

12:25 – 12:36  Medals Ceremony

14:00               Semifinal WC1 U23

14:50               Semifinal MC1 U23

16:20               Final WC1 U23

16:42               Final MC1 U23

17:25 – 17:36  Medals Ceremony

17:45 – 20:45 Extreme Canoe Slalom training


Nedelja, 12. julij 2020 | Sunday, 12th July 2020

7:30 – 8:45      Trening ekstremnega slaloma

9:00 – 10:48    Ekstremni slalom – vožnje na čas

12:15               Kvalifikacije MCSLX U23

12:43               Kvalifikacije MCSLX ml.

13:11               Kvalifikacije ŽCSLX U23

13:39               Kvalifikacije ŽCSLX ml.

14:15               Četrtfinale MCSLX U23

14:29               Četrtfinale MCSLX ml.

14:43               Četrtfinale ŽCSLX U23

14:57               Četrtfinale ŽCSLX ml.

15:30               Polfinale MCSLX U23

15:38               Polfinale MCSLX ml.

15:46               Polfinale ŽCSLX U23

15:54               Polfinale ŽCSLX ml.

16:02               Finale MCSLX U23

16:06               Finale MCSLX ml.

16:10               Finale ŽCSLX U23

16:14               Finale ŽCSLX ml.

16:30 – 16:53  Podelitev kolajn

16:53 – 15:57 Zaključek prvenstva

7:30 – 8:45      Extreme Canoe Slalom training

9:00 – 10:48    Extreme Canoe Slalom Time Trials

12:15               Heats MCSLX U23

12:43               Heats MCSLX Junior

13:11               Heats WCSLX U23

13:39               Heats WCSLX Junior

14:15               Quarterfinal MCSLX U23

14:29               Quarterfinal MCSLX Junior

14:43               Quarterfinal WCSLX U23

14:57               Quarterfinal WCSLX Junior

15:30               Semifinal MCSLX U23

15:38               Semifinal MCSLX Junior

15:46               Semifinal WCSLX U23

15:54               Semifinal WCSLX Junior

16:02               Final MCSLX U23

16:06               Final MCSLX Junior

16:10               Final WCSLX U23

16:14               Final WCSLX Junior

16:30 – 16:53  Medals Ceremony

16:53 – 15:57 Closing Ceremony


Program je okviren, zato si organizator pridržuje pravico do sprememb. / Please note this is the provisional programme. The organiser holds the right to change it.
Posodobljeno/Updated: 14.02.2020 (13:28)