PROGRAM/PROGRAMME

Prenesi PDF / Download PDF


Ponedeljek, 24. junij 2019 / Monday, 24 June 2019

11:00 – 19:00 | Uradni trening po skupinah
19:00 – 20:00 | Prosti trening
11:00 – 19:00 | Official training in groups according to the training schedule
19:00 – 20:00 | Free training


Torek, 25. junij 2019 / Tuesday, 25 June 2019

08:00 – 09:00 | Prosti trening
09:00 – 17:00 | Uradni trening po skupinah
17:00 – 18:00 | Prosti trening
18:15 – 18:40 | Kvalifikacijske vožnje na čas v ekstremnem slalomu na divjih vodah
19:00 | Sestanek vodij ekip
08:00 – 09:00 | Free training
09:00 – 17:00 | Official training in groups according to the training schedule
17:00 – 18:00 | Free training

18:15 – 18:40 | Time trials extreme canoe slalom
19:00 | Team Leaders meeting


Sreda, 26. junij 2019 / Wednesday, 26 June 2019

08:00 – 09:00 | Prosti trening
09:00 – 17:00 | Uradni trening po skupinah
17:30 | Paralelni slalom na Ljubljanici za nagrado mesta Ljubljana – Ljubljanica Kayak Events – center Ljubljane

08:00 – 09:00 | Free training
09:00 – 17:00 | Official training in groups according to the training schedule

17:30 | Parallel Canoe Slalom Race Ljubljana Trophy – Ljubljanica Kayak Events – Ljubljana City Centre


Četrtek, 27. junij 2019 / Thursday, 27 June 2019

08:00 – 08:45 | Trening za ekstremni slalom na divjih vodah
08:45 – 14:45 | Uradni trening po skupinah
13:00 | Sodniški sestanek
15:00 | Postavljanje proge za kvalifikacije
16:30 | Demonstracijske vožnje za kvalifikacije in prilagajanje proge
17:35 | Potrditev proge za kvalifikacije
18:00 | Demonstracijske vožnje za kvalifikacije
08:00 – 08:45 | CSLX training
08:45 – 14:45 | Official training in groups according to the training schedule

13:00 | ITO meeting
15:00 | Heats – course construction
16:30 | Heats coursetuning with demonstration runners
17:15 | Heats demo run
17:35 | Heats course approval
18:00 | Heats demo


Petek, 28. junij 2019 / Friday, 28 June 2019

08:45| Predtekmovalci
09:00 – 09:49 | C1M kvalifikacije 1. vožnja
09:53 – 10:39 | K1Ž kvalifikacije 1. vožnja
10:49 – 11:18 | C1M kvalifikacije 2. vožnja
11:22 – 11:48 | K1Ž kvalifikacije 2. vožnja
13:30 | Predtekmovalci
13:45 – 14:19 | C1Ž kvalifikacije 1. vožnja
14:23 – 15:27 | K1M kvalifikacije 1. vožnja
15:37 – 15:51 | C1Ž kvalifikacije 2. vožnja
15:55 – 16:29 | K1M kvalifikacije 2. vožnja
17:55 | Demonstracijske vožnje za polfinale in finale
18:15 | Potrditev proge
08:45 | Forerunners
09:00 – 09:49 | MC1 Heats 1st Run
09:53 – 10:39 | WK1 Heats 1st Run
10:49 – 11:18 | MC1 Heats 2nd Run
11:22 – 11:48 | MK1 Heats 2nd Run
13:30 | Forerunners
13:45 – 14:19 | WC1 Heats 1st Run
14:23 – 15:27 | MK1 Heats 1st Run
15:37 – 15:51 | WC1 Heats 2nd Run

15:55 – 16:29 | MK1 Heats 2nd Run
17:55 | Demo run for semifinal and final
18:15 | Course approval


Sobota, 29. junij 2019 / Saturday, 29 June 2019

08:45 | Predtekmovalci
09:00 – 10:00 | C1M polfinale
10:05 – 11:05 | K1Ž polfinale
12:00 – 12:35 | C1M finale
12:40 – 13:15 | K1Ž finale
13:18 | Podelitev kolajn C1M in K1Ž
08:45 | Forerunners
09:00 – 10:00 | MC1 Semifinal
10:05 – 11:05 | WK1 Semifinal
12:00 – 12:35 | MC1 Final
12:40 – 13:15 | WK1 Final
13:18 | MC1 and WK1 medal ceremony


Nedelja, 30. junij 2019 / Sunday, 30 June 2019

08:45 | Predtekmovalci
09:00 – 10:00 | C1Ž polfinale
10:05 – 11:25 | K1M polfinale
12:00 – 12:35 | C1Ž finale
12:40 – 13:15 | K1M finale
13:18 | Podelitev kolajn C1Ž in K1M
15:00 | Četrtfinale ekstremni slalom K1M
15:21 | Polfinale ekstremni slalom K1Ž
15:30 | Polfinale ekstremni slalom K1M
15:41 | Finale ekstremni slalom K1Ž
15:47 | Finale ekstremni slalom K1M
16:00 | Podelitev kolajn ekstremni slalom
08:45 | Forerunners
09:00 – 10:00 | WC1 Semifinal
10:05 – 11:25 | MK1 Semifinal

12:00 – 12:35 | WC1 final
12:40 – 13:15 | MK1 Final
13:18| WC1 and MK1 medal ceremony
15:00 | Extreme Canoe Slalom MK1 Quarterfinal
15:21 | Extreme Canoe Slalom WK1 Semifinal
15:30 | Extreme Canoe Slalom MK1 Semifinal
15:41 | Extreme Canoe Slalom WK1 Final
15:47 | Extreme Canoe Slalom MK1 Final
16:00 | Extreme Canoe Slalom medal ceremony


Program je okviren, zato si organizator pridržuje pravico do sprememb. / Please note this is the provisional programme. The organiser holds the right to change it.
Posodobljeno/Updated: 21.6.2019 (23:13)