Slovenska ekipa/Team Slovenia

UršaKragelj

Urša Kragelj
DATUM ROJSTVA: 2. 7. 1988
KLUB: KK Soške elektrarne
KATEGORIJA: K1 slalom
USPEHI:
2. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2016 – K1 slalom
3. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2010 – K1 slalom
3. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2013 – 3xK1 slalom
3. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2010 – 3xK1 slalom
1. mesto – Svetovni pokal (skupna razvrstitev) – 2012 – K1 slalom


EvaTerčelj

Eva Terčelj
DATUM ROJSTVA: 21. 1. 1992
KLUB: KKK Ljubljana
KATEGORIJA: K1 slalom
USPEHI:
3. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2013 – 3xK1 slalom
3. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2010 – 3xK1 slalom
1. mesto – Svetovno mladinsko prvenstvo – 2008 – K1 slalom
1. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2012 – K1 slalom
1. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2011 – K1 slalom


AjdaNovak

Ajda Novak
DATUM ROJSTVA: 16. 9. 1993
KLUB: KKK Ljubljana
KATEGORIJA: K1 slalom
USPEHI:
3. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2013 – 3xK1 slalom
1. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2014 – 3xK1 slalom
4. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2014 – 3xK1 slalom
4. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2015 – 3xK1 slalom
1. mesto – Svetovno prvenstvo za mlajše člane – 2015 – K1 spust


PeterKauzer

Peter Kauzer
DATUM ROJSTVA: 8. 9. 1983
KLUB: BD Steklarna Hrastnik
KATEGORIJA: K1 slalom
USPEHI:
2. mesto – Olimpijske igre – 2016 – K1 slalom
1. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2011 – K1 slalom
1. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2009 – K1 slalom
1. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2010 – K1 slalom
2. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2005 – K1 slalom


Žanjakše

Žan Jakše
DATUM ROJSTVA: 2. 5. 1996
KLUB: KKK Tacen
KATEGORIJA: K1 slalom
USPEHI:
1. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2016 – 3xK1 slalom
9. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2016 – K1 slalom
13. mesto – Svetovni pokal (Praga) – 2016 – K1 slalom
5. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2015 – 3xK1 slalom
6. mesto – Svetovno prvenstvo za mlajše člane – 2015 – 3xK1 slalom


MartinSrabotnik

Martin Srabotnik
DATUM ROJSTVA: 19. 12. 1995
KLUB: KKK Nivo Celje
KATEGORIJA: K1 slalom
USPEHI:
1. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2016 – 3xK1 slalom
1. mesto – Svetovno mladinsko prvenstvo – 2012 – 3xK1 slalom
1. mesto – Evropsko mladinsko prvenstvo – 2011 – 3xK1 slalom
3. mesto – Svetovno mladinsko prvenstvo – 2013 – 3xK1 slalom
6. mesto – Svetovno prvenstvo za mlajše člane – 2015 – K1 slalom


BenjaminSavšek

Benjamin Savšek
DATUM ROJSTVA: 24. 3. 1987
KLUB: KKK Tacen
KATEGORIJA: C1 slalom
USPEHI:
1. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2015 – C1 slalom
2. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2015 – C1 slalom
2. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2014 – C1 slalom
3. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2013 – C1 slalom
3. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2012 – C1 slalom


AnžeBerčič

Anže Berčič
DATUM ROJSTVA: 25. 11. 1990
KLUB: KKK Tacen
KATEGORIJA: C1 slalom
USPEHI:
1. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2014 – 3xC1 slalom
3. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2014 – 3xC1 slalom
3. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2013 – 3xC1 slalom
3. mesto – Svetovni pokal (skupna razvrstitev) – 2013 – C1 slalom
1. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2011 – C1 slalom


LukaBožič

Luka Božič
DATUM ROJSTVA: 9. 1. 1991
KLUB: KK Soške elektrarne
KATEGORIJA: C1 slalom, C2 slalom
USPEHI:
1. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2014 – C2 slalom
2. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2016 – C2 slalom
3. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2009 – C2 slalom
1. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2014 – 3xC1 slalom
3. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2015 – 3xC1 slalom


SašoTaljat

Sašo Taljat
DATUM ROJSTVA: 22. 9. 1989
KLUB: KK Soške elektrarne
KATEGORIJA: C2 slalom
USPEHI:
1. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2014 – C2 slalom
2. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2016 – C2 slalom
3. mesto – Svetovno člansko prvenstvo – 2009 – C2 slalom
3. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2014 – C2 slalom
1. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2012 – C2 slalom


NinaBizjak

Nina Bizjak
DATUM ROJSTVA: 6. 6. 1995
KLUB: KK Soške elektrarne
KATEGORIJA: C1 slalom
USPEHI:
4. mesto – Svetovno mladinsko prvenstvo – 2010 – 3xK1 slalom
4. mesto – Evropsko mladinsko prvenstvo – 2013 – C1 slalom
3. mesto – Svetovno mladinsko prvenstvo – 2013 – 3xK1 slalom
1. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2014 – 3xK1 slalom
8. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2016 – C1 slalom


AljaKozorog

Alja Kozorog
DATUM ROJSTVA: 17. 12. 1996
KLUB: KK Soške elektrarne
KATEGORIJA: C1 slalom
USPEHI:
4. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2012 – 3xC1 slalom
4. mesto – Evropsko mladinsko prvenstvo – 2013 – K1 slalom
3. mesto – Svetovno mladinsko prvenstvo – 2013 – 3xK1 slalom
7. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2016 – C1 slalom
12. mesto – Evropsko člansko prvenstvo – 2014 – C1 slalom


LeaNovak

Lea Novak
DATUM ROJSTVA: 26. 2. 2000
KLUB: KKK Tacen
KATEGORIJA: C1 slalom
USPEHI:
6. mesto – Evropsko prvenstvo za mlajše člane – 2016 – 3xC1 slalom
6. mesto – Svetovno prvenstvo za mlajše člane – 2016 – 3xC1 slalom
15. mesto – Evropsko mladinsko prvenstvo – 2016 – K1 slalom
21. mesto – Svetovno mladinsko prvenstvo – 2016 – K1 slalom
23. mesto – Svetovni pokal (Tacen) – 2016 – C1 slalom